Nasze usługi

Zapoznaj się z bogatą listą usług agencji promocyjnej mome.pl!

Filmy promocyjne

To najlepszy sposób na prezentację marki lub produktu. Film promocyjny jest dużo ciekawszą formą przekazu niż ulotki i banery. Dobra narracja i doskonały montaż sprawiają, że nasze filmy stają się najskuteczniejszą reklamą Twojej firmy.

teledyski

Muzyka i obraz potrafią zdziałać cuda. Synchronizacja dźwięku z wideo i dynamiczny montaż to nasza specjalność. Teledyski realizowane przez mome.pl tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat, który uzupełnia podkład muzyczny.

filmy instruktażowe

Audiowizualna instrukcja obsługi pozwoli klientowi zapoznać się w pełni z wszystkimi możliwościami, jakie daje Twój produkt. Nasze filmy instruktażowe sprawią, że Twoja firma już zawsze będzie kojarzona z pełnym profesjonalizmem.

spoty TV

Spoty telewizyjne realizowane przez mome.pl to maksimum przekazu w minimalnym czasie. Czas to pieniądz, dlatego wykorzystujemy każdą sekundę, aby stworzyć pozytywny wizerunek Twojej marki.

relacje z eventów

Udane wydarzenie to takie, po którym pozostają tylko dobre wspomnienia. Relacje z eventów przygotowane przez naszą agencję pozwolą na uchwycenie najważniejszych momentów, które pozostaną w pamięci na zawsze.

animacje 2D/3D

Nasze animacje są przygotowywane przez profesjonalistów. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, aby stworzyć jak najciekawsze otoczenie graficzne dla Twojego filmu promocyjnego lub spotu reklamowego.

filmowanie z lotu ptaka

Świat widziany z lotu ptaka staje się piękniejszy. Filmy realizowane z perspektywy nieba są doskonałym sposobem na urozmaicenie reklamy Twojej firmy. Nasza agencja posiada wszystkie potrzebne uprawnienia do obsługi dronu.

profesjonalne sesje zdjęciowe

Dziś każdy z nas ma aparat na wyciągniecie ręki, ale przecież nie każdy z nas potrafi zrobić profesjonalne zdjęcia. Nasza agencja przygotuje dla Ciebie fotografie, o których można powiedzieć tylko jedno: zapierają dech w piersiach!