Brook Preloader

Internauci pokochali ten film! Prawie milion wyświetleń w zaledwie kilka dni. Od tygodnia hitem w sieci stała się relacja ze Światowych Dni Młodzieży zrealizowana przez poznańską agencję mome.pl.

Już dawno nie widziałem tylu wspaniałych ludzi w jednym miejscu. Chciałem pokazać ich niesamowitą radość i emocje. Niezwykła atmosfera Światowych Dni Młodzieży udzieliła się także mnie. Dlatego ten film zaraża dobrą energią – tak o realizacji filmu ze spotkania młodych w Krakowie mówi Kamil Biegański z poznańskiej agencji mome.pl.

 

Film People of World Youth Day udostępniony wczoraj na oficjalnej stronie agencji w zaledwie kilka godzin stał się hitem mediów społecznościowych. Do tej pory ma on już ponad pół miliona wyświetleń i jest udostępniany przez uczestników ŚDM z całego świata.

 

Zrobiłem ten film przede wszystkim dla ludzi, których spotkałem w trakcie Światowych Dni Młodzieży. Wielu z nich odnajduje siebie i swoich znajomych z całego świata podczas oglądania naszej relacji. Cieszę się, że mogłem zachować ich wspomnienia – dodaje Kamil Biegański.

 

[youtube id=”DOxGBaEVM8c” width=”600″ height=”350″]